افغانستان

رئیس دفتر ریاست الوزراء در دیدار با اهل هنود و سیک کشور: حق را به حق دار می‌رسانیم

داکتر ملا عبدالواسع، رئیس عمومی دفتر ریاست الوزرا در دیدار با شماری از اهل هنود و سیک کشور گفته است که آنان در راستای رسانیدن حق به حق دار تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.
دفتر مطبوعاتی این ریاست، در خبرنامه‌یی نوشته است که شماری از نماینده‌گان اهل هنود و سیک کابل، ننگرهار، پروان، کاپیسا و پکتیا با ملا عبدالواسع در کابل دیدار کرده است.
در این خبرنامه آمده است: منجیت سنگ لامبه، رئیس شورای سراسری هندو باوران و سیک‌های افغانستان طی این دیدار ضمن ابراز خرسندی از امارت اسلامی، پیشنهادات و مشکل‌های این قشر را در زمینه‌های برگشتاندن جایداد‌ها و املاک آنان در ولایت‌ها و ولسوالی‌ها و سایر موضوعات با ملا عبدالواسع شریک کرده است.
داکتر ملا عبدالواسع، با اشاره به مشکلات به وجود آمده در بیست سال گذشته و میراث‌ آن که شامل غصب جایداد‌های مردم توسط زورمندان، رشوت و زورگیر بود، گفته است ” به شما اطمینان می‌دهم که در امارت اسلامی تبعیض وجود ندارد و در راستای رسانیدن حق به حقدار تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.”
رئیس عمومی دفتر مقام عالی ریاست الوزرا، هم‌چنان افزوده است که امارت اسلامی خواهان ایجاد وحدت و همبستگی میان تمام افغانان است و خواست‌ها، مشکل‌ها و پیشنهادات این افراد را با بزرگان امارت اسلامی و ادارات مربوطه شریک می‌کند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *