افغانستان

سازمان های بین المللی درراستای مدیریت آب، مردم افغانستان را کمک کنند

سرپرست وزارت آب و انرژی دردیداربا رئیس عمومی دفتر خدمات پروژوی ملل متحد برای افغانستان تاکید کرد که درشرایط کنونی نیاز است تا سازمان های بین المللی در راستای مدیریت آب مردم افغانستان را یاری بخشند.
غلام جیلانی حق پرست رئیس اطلاعات ونشرات وزارت انرژی و آب به آژانس باخترگفت:‌ ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی با نیکلولاس جورج رئیس عمومی دفترخدمات پروژوی ملل متحد درافغانستان دیدار کرد و طرفین درباره همکاری درتطبیق پروژه های مدیریت آب درافغانستان بحث و تبادل نظر کردند.
همچنان در این دیدار سرپرست وزارت آب و انرژی به وضعیت خشکسالی و کاهش روز افزون منابع آبی در کشور

اشاره نموده تاکید کرد که در شرایط کنونی نیاز است تا سازمانهای بین المللی در راستای مدیریت آب مردم افغانستان را یاری بخشند.
سپس رئیس عمومی دفتر خدمات پروژوی ملل متحد در افغانستان نیز علاقه مندی اش را برای تطبیق پروژه های مدیریت آب ابراز داشته با معرفی پروژه کمک اضطراری آب در افغانستان، از رهبری وزارت‌ آب و انرژی خواستار همکاری تخنیکی در تطبیق این نوع پروژه ها شد.
سرپرست وزارت آب و انرژی با استقبال از همکاری دفتر متذکره در تطبیق پروژه های آب اطمینان داد که وزارت آب و انرژی در راستای شریک سازی معلومات تخنیکی و مدیریت بهتر پروژه ها با آنها همکار خواهد بود.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *