افغانستان

سرمایه‌گذاران ایرانی آماده سرمایه‌گذاری در بخش شهرسازی  و مسکن هستند

 

شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن با مسوولین شرکت ساختمانی سنپو ایران در دفتر کارش دیدار کرد.
مسوولین شرکت مذکور خاطرنشان کردند که آمادگی سرمایه‌گذاری در زمینه مسکن و توسعه شهری را در افغانستان دارند و در سایر کشورها تجربه کافی در این زمینه دارند.
شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، ضمن خیر مقدم به سرمایه‌گذاران، در مورد سرمایه‌گذاری در زمینه مسکن و توسعه شهری معلومات همه جانبه ارایه کرد.
شیخ حمدالله نعمانی اطمینان داد که وزارت شهرسازی و مسکن، برای تمام سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری    در بخش مسکن، شهرک‌ها و توسعه شهری در تمام ولایات کشور، زمینه را فراهم کرده و از آن‌ها حمایت می‌کند.
شیخ نعمانی از سرمایه‌گذاران ایرانی خواست تا درخواست‌های شان و کار اولیه در زمینه سرمایه‌گذاری در افغانستان را از سفارت ایران در کابل آغاز کنند و گفت که سرمایه گذاران را به وزارت امور خارجه افغانستان معرفی خواهند کرد و معلومات کاملی در مورد این شرکت خواهد داد تا از آن‌جا به وزارت شهرسازی و مسکن معرفی شوند.
رئیس شرکت ساختمانی سنپو می‌گوید که در شهرها، سرک‌ها، بندهای آبی و دیگر پروژه‌های ساختمانی در کشورهای عمان، ازبکستان، عراق و سایر کشورها از جمله ایران کار کرده و تجربه کافی دارد.
وزارت شهرسازی و مسکن درهای خود را به روی همه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی باز نموده، تسهیلات را برای آن‌ها فراهم کرده و از هرکسی که بخواهد در بخش سرپناه، شهرک‌ها و توسعه شهری سرمایه‌گذاری کند، حمایت می‌کند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button