افغانستان

سرپرست وزارت ارشاد ، حج و اوقاف: در صدد هستیم تا امکانات بیشتر را در اختیار مردم قرار دهیم

سرپرست وزارت ارشاد ، حج و اوقاف در دیدار با هیئت سازمان همکاری اسلامی گفت تحولات و پیشرفت های زیادی در افغانستان صورت گرفته و امارت اسلامی در تلاش است تا در سایر زمینه ها نیز امکانات بیشتری را در اختیار مردم قرار دهد.
دفتر مطبوعاتی وزارت ارشاد ، حج و اوقاف با نشر این خبر گفته است : شیخ الحدیث دکتور مولوی نور محمد ثاقب سرپرست آن وزارت با دکتور قطب محمد سانو رییس هيئت سازمان همکاری اسلامی که به کابل آمده است دیدار کرد.
در این دیدار دکتور قطب محمد سانو رئیس هیئت به تفصیل صحبت کرد و پیروزی امارت اسلامی را تبریک گفت و از دستاورد هایی که تحت زعامت امارت اسلامی در عرصه های مختلف در افغانستان حاصل شده است قدردانی کرد.
وی گفت: در بخش های گونه گون٬ شامل تعلیم و تربیه و بخش های انکشافی که امارت اسلامی به آن نیاز داشته باشد همکاری می کنیم.
سانو افزود، ما و جهان اسلام درکنار امارت اسلامی هستیم وبه همین ترتیب، سایر اعضای هیئت، دیدگاه شان خود را در مورد امنیت وایجاد حکومت قوی اسلامی و سایر پیشرفت ها در افغانستان ابراز داشتند.
شیخ الحدیث دکتور مولوی نورمحمد ثاقب دیدار علماء کشورهای اسلامی را بین هم بسیار مهم خوانده گفت: نمایندگان امارت اسلامی و نمایندگان سازمان همکاری اسلامی باید کنفرانس ها و نشست های مشترکی را در مقاطع مختلف برگزار کنند و تجربه ها و نظر های شان را با یکدیگر در میان بگذارند.
او همچنان گفت: تحولات و پیشرفت های زیادی در افغانستان صورت گرفته و امارت اسلامی در تلاش است تا در سایر زمینه ها نیز امکانات بیشتری را در اختیار مردم خود قرار دهد.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button