افغانستان

ملاخیرالله خیرخواه: راهکارهای برای تحقق برنامه های فرهنگی در پنجشیر مدنظر است

سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در دیدار با رییس اطلاعات و فرهنگ پنجشیرگفت: راهکار کارهای جامع برای تحقق برنامه های فرهنگی در پنجشیر مدنظر است.
به گزارش خبرنگار آژآنس باختر: ملا خیر الله خیر خواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ با مولانا نصر الله ملک‌زاده رییس اطلاعت و فرهنگ ولایت پنجشیر دیدار کرد.
در این دیدار، مولانا نصرالله ملک‌زاده درباره کارکردها و دست‌آورد‌ها ریاست مربوطه به سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ معلومات داد و همچنان بخشی از مشکلات کاری اداره مربوط را نیز بیان داشت و خواستارهمکاری رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ در حل این مشکلات شد.
ملا خیرالله خیرخواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ هم‌چنان برای بهبود امور فرهنگی در پنجشیر دیدگاه خود را بیان داشت و متعهد به گسترش برنامه های فرهنگی در آن ولایت شد.
وی از برنامه های فرهنگی که تا حال از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ پنجشیر و در هماهنگی با آن وزارت صورت گرفته است اظهار خوشی کرد و«گردهمایی مردمی ملت آسوده و نظام مسوول و برنامه توزیع جوایز به برندگان سیرة النبی ص» را برنامه های نهایت باشکوه و بی بدیل خواند.
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در بخشی از سخنانش از تلاش های حافظ محمد آغا حکیم والی پنجشیر برای گسترش فعالیت های فرهنگی در آن ولایت به خوشی یاد کرد.
نیز از بهر حمایت از برنامه های فرهنگی در این ولایت اظهار خوشی کرد و آن را در خور ستایش خواند.
مولوی ضیا الحق حقمل رییس آژانس خبری باختر و سرپرست معینیت نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ نیز با رییس اطلاعات و فرهنگ پنجشیردیدار کرده و روی توسعه امور نشراتی و فرهنگی در آن ولایت به بحث پرداخت.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *