افغانستان

مولوی عبدالسلام حنفی:ادارات امارتی از بُعد شفافیت در میان کشورهای منطقه به الگو مبدل شود

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا در دیدار با رئیس اداره عالی تفتیش گفت که این اداره تلاش نماید که با جدیت تمام برای ایجاد شفافیت در ادارات کار نماید تا ادارات رسمی از حیث شفافیت در میان کشورهای منطقه به الگو مبدل شود.

ارگ امارت اسلامی با نشر خبرنامه‌ای گفته است که محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء روز گذشته با محترم مولوی محمد محسن هاشمی رئیس ادارۀ عالی تفتیش دیدار نمود.

در این دیدارمولوی محمد محسن هاشمی رئیس اداره عالی تفتیش فعالیت‌های این اداره را در راستای ایجاد شفافیت در ادارات و وزارت‌خانه‌ها… ص7

مهم خوانده، گفت: مفتشین این اداره با اخلاص کامل به تفتیش و بررسی ادارات می‌پردازند.

رئیس ادارۀ عالی تفتیش هم‌چنان گفت که ادارۀ آنان تلاش می‌نمایند بر اساس هدایات بزرگان امارت اسلامی در وزارت‌خانه‌ها و ادارات امارتی شفافیت به وجود آمده و از فساد اداری جلوگیری نماید و در این راه نیازمند کمک و همکاری‌ بزرگان می‌باشد. مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا، فعالیت‌های ادارۀ عالی تفتیش را جهت مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت در ادارات رسمی تحسین کرد.

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا گفت که امارت اسلامی توانسته در زمان کم فساد اداری را از بین برده و شفافیت را در ادارات ایجاد نماید که این کار جز با تلاش و کوشش شبانه روزی ادارات مانند ادارۀ تفتیش ممکن نبود و این افتخار بزرگی برای امارت اسلامی افغانستان است.

مولوی حنفی از ادارۀ تفتیش خواست که از این پس نیز با جدیت برای ایجاد شفافیت در ادارات کار نمایند تا ادارات رسمی از حیث شفافیت در میان کشورهای منطقه به الگو مبدل شود.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button