افغانستان

والی جدید کابل معرفی شد

شیخ امین الله عبید دیروز بحیث والی کابل طی مراسم رسمی با حضور داشت تعداد زیاد مردم کابل ونماینده های رسانه ها معرفی گردیده وبه کارش آغازنمود. ولایت کابل 15 ولسوالی داشته که عبارت اند از:( استالف، بگرامی، فرزه، پغمان، قره باغ، کابل، چهارآسیاب، کلکان، خاک جبار، گلدره، موسهی، ده سبز، سروبی، میربچه کوت، شکردره) می باشد. شیخ امین الله عبید والی جدید کابل می گوید که تمام کار وفعالیت ام را به اساس شریعت اسلامی وقانون ومقررات انجام خواهم داد تا خدمات عالی برای مردم وحکومت خویش انجام داده باشم. وی افزود: از تمام کارکردهای شایسته والی قبلی تقدیر می‌کنم وهرکار که از وی باقی مانده است در زمینه حل آن تلاش بیشترخواهیم کرد. وی همچنان کارمندان را متوجه مسئولیت شان ساخته و در راستای ارتقای ظرفیت شان نیز گفت سعی وتلاش خواهم نمود. آقای عبید به تمام ولسوال ها ومسئولان توصیه نموده، گفت که باید از اصول ومقررات پیروی نموده وهمیشه درخدمت مردم بخاطر رضای الله باشند.
والی جدید کابل تأکید کرد که همکاری مردم درنظام یک اصل مهم دانسته شده وبه تنهایی یک فرد هیچگاهی کاری مؤثری دریک نظام انجام داده نمیتواند ومن از تمام مردم کابل بخصوص ولسوال های این ولایت تقاضا دارم که برای مردم ونظام اسلامی خدمات عالی انجام دهند.
شیخ عبدالغفار یکتن از باشندگان کابل می گوید خداوند امر کرده است که مردم در طول زندگی و وظیفه‌ی خویش از عدل و احسان کار بگیرند ومی گوییم که باید والی جدید کابل نیز با مردم از عدل و احسان بیشتر کار گرفته خدمت بیشتر را ارایه نماید.
محمد نبی عمری معین وزارت داخله می گوید که در بیست سال نظام گذشته همه شان بخاطر پول و برای حامیان بیرونی شان کار می کردند نه برای رضا الله وخدمت به خلق الله ولی خوشبختانه افراد نظام امارت اسلام برخلاف آنها کارمیکنند یعنی بخاطر رضای الله وخدمت به خلق الله بدون توقع مادی با نرمی وشفقت کار وفعالیت را به پیش می برند.
وی تأکید کرد که دراین نظام هیچ گونه فساد، تعصب زبانی، سمتی وجود ندارد وهمه را به یک نگاه می بینند. محمد رفیع تیموری

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *