افغانستان

کمیسیون تدارکات ملی ۱۸ پروژه‌ی انکشافی را منظور کرد

در نشست کمیسیون تداکارت ملی که به ریاست ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزرا برگزارشد، ۱۸ پروژه را منظور کرد.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا دیروز با نشر این خبر گفته است: در این نشست روی ۲۸ پروژه بحث شد و از جمله قرارداد ۱۸ پروژه منظور و در مورد قرارداد ۵ پروژه دیگربه کمیته های مؤظف وظیفه داده شد تا این قرارداد ها را ارزیابی و جهت تصمیم گیری نهایی به نشست آیندۀ کمیسیون تدارکات ملی ارائه دارند.
همچنان در باره ۵ پروژه دیگر نیر دستور بررسی های بیشتر صادر شد
پروژه های منظور شده مربوط وزارت خانه های دفاع ملی، امور داخله، مالیه، فواید عامه، مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، شرکت برشنا و شاروالی کابل می باشد، که ارزش مجموعی آن حدود ۴ میلیارد افغانی بالغ می گردد.
در پروژه های منظور شده تکمیل کار باقیماندۀ بند چک وردک، تکمیل امور باقی ماندۀ ۲۲۰ کیلوولت لین برق ارغندی- غزنی، آماده ساختن انسولترهای پروژه‌ای ۲۲۰ کیلو ولت نورالجهاد هرات و تورغندی، بازسازی اساسی سرک در امتداد ولسوالی شهر صفا ولایت زابل الی مانجه، تکمیل امور باقی مانده لین دوم سرک کابل- لوگر، عرضه خدمات سریع انترنتی برای شهروندان و شماری سایر پروژه ها شامل می باشد، که با عملی شدن آن فرصت های کاری برای هزاران هموطن ما فراهم می گردد.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *